INFORMACIJA

Vasara puikus metas pasirūpinti vaikų sveikatos pažymėjimais

Primename, kad vasaros pradžia yra puikus metas pradėti rūpintis vaikų profilaktiniais sveikatos patikrinimais. Atlikus privalomą profilaktinį sveikatos tikrinimą užpildyta forma Nr. E027-1 galioja 1 metus nuo užpildymo dienos (https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/9e02a5c1764711e99ceae2890faa4193/asr ).

Vaikų ir pilnamečių mokinių* sveikatos tikrinimo tikslas – išsiaiškinti ir koreguoti rizikos sveikatai veiksnius, nustatyti, ar tikrinamo asmens sveikatos būklė atitinka jo augimo ir brendimo pagal amžių ir lytį normatyvus, ar dėl savo sveikatos būklės jis gali lankyti švietimo įstaigą.

*Pilnamečiai mokiniai, kurie mokosi Lietuvos Respublikos mokyklose pagal bendrojo ugdymo programas privalo pasitikrinti sveikatą remiantis šiuo įsakymu: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/9e02a5c1764711e99ceae2890faa4193/asr

Mokinių sveikatos pažymėjimai (viešinti 2021-08)Mokinių sveikatos pažymėjimai (viešinti 2021-06)

„Vasara – šviežių sezoninių daržovių, vaisių ir uogų metas!“

parsisųsti PDF formatu

DĖL PASAULINĖS DIENOS BE TABAKO MINĖJIMO

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas ir Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia prisidėti prie Pasaulio sveikatos organizacijos (toliau – PSO), kartu su tarptautiniais partneriais, minimos Pasaulinės dienos be tabako. Šių metų PSO inicijuota kampanija „Pasižadu mesti rūkyti“ siekia paskatinti žmones visame pasaulyje atsisakyti šio žalingo įpročio.

Departamentas Pasaulinei dienai be tabako paminėti yra parengęs testą rūkymo tema. Testas yra patalpintas portale Lrytas (nuoroda: https://www.lrytas.lt/sveikata/gyvenusveikai/

Maloniai kviečiame prisijungti prie Pasaulinės dienos be tabako paminėjimo bei kviečiame atlikti testą bei pasitikrinti savo žinias rūkymo tema ir laimėti puikius prizus.

  Infografikas Nr. 2Inforgrafikas Nr. 1

100 PRIŽASČIŲ MESTI RŪKYTI

VAIKŲ DANTŲ PRIEŽIŪRA, SILANTAVIMAS

„Kada nereikia mokėti už vaikų dantų gydymą“

Silantavimas„Kada nereikia mokėti už vaikų dantų gydymą“ kopija

Tėvystė be streso (tėvams auginantiems vaikus iki 7 metų)

Mažylis reikalauja dėmesio būtent tada kada esate užsiėmę? Viešoje vietoje kyla reikalavimų lavina? Vaikas nenori rengtis pats? Kyla nerimo ruošiantis į darželį (jums arba vaikui, o gal abiem)? Sunku išlaviruoti tarp noro duoti ir lepinimo? Nerimaujat, kad kiti tėvai susitvarko lengviau?

Jei atsakymas bent į vieną klausimą teigiamas arba galvoje kirba daugiau klausimų – šis užsiėmimų ciklas kaip tik Jums.

Užsiėmimų metu:

  • atidžiau panagrinėsime vaiko raidos ypatumus;
  • aptarsime raidoje kylančius iššūkius;
  • patyrinėsime kasdienybėje kylančias komplikuotas situacijas;

Užsiėmimus ves psichologė Deimantė Adakauskienė

Registracija à https://www.sveikatosbiuras.lt/lt/veiklos/tevyste-be-streso-31357.html

image001

Informacija dėl išleistuvių organizavimo

BŪK SAUGUS KELYJE