Nordplus junior projektas „Pažink save“

Nordplus junior projektas „Pažink save“

Sausio 28 d. – vasario 1 d. vyko tarptautinio Nordplus junior projekto „Pažink save“ trečiasis etapas. Projekto tikslai – užtikrinti mokytojų profesinę patirtį, dalyvaujant darbo organizavimo ir svarstymų diskusijose visose šalyse partnerėse; skatinti mokytojų psichologinę kompetenciją dalyvaujant praktinėse psichologinėse dirbtuvėse, siekiant įgyti įvairių psichologinės saviugdos, atsipalaidavimo ir streso valdymo būdų ir analizuoti save bei savo pedagoginį darbą; padidinti administracijos darbuotojų gebėjimą užtikrinti psichologinę paramą mokytojams ankstyvojo ugdymo įstaigose, siekiant įgyti pagrindinių įgūdžių mokyti ir organizuoti mokytojų priežiūrą; sukurti elektroninę knygą „Pažink save“, kurioje bus rengiami mokytojų, kurie dirba daugiakultūrėje švietimo aplinkoje, atvejų tyrimai; organizuoti rezultatų sklaidos seminarus visose šalyse partnerėse ir populiarinti bei platinti elektroninę knygą mokytojų bendruomenėms.

Trečiojo etapo metu projekto dalyviai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos lankėsi Klaipėdos ir Palangos ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Susipažino su ugdymo sistemomis ir programomis įgyvendinamomis Lietuvos lopšeliuose-darželiuose, sėmėsi gerosios patirties, dalyvavo lektorės Viktorijos Gončarovos paskaitoje „Pažink save. Sėkmingo bei laimingo gyvenimo strategija“, stebėjo atviras veiklas.

Baigiamasis projekto etapas vyks gegužės mėnesį Rygoje.

  • IMG_5709
  • IMG_5713
  • IMG_5725
  • IMG_5716
  • IMG_5718
  • IMG_5727
  • IMG_5820
  • IMG_5743 – kopija
  • IMG_5735 – kopija
  • IMG_5850