Akimirkos iš šventinio koncerto „Vaikystė pasakų taku“

Akimirkos iš šventinio koncerto „Vaikystė pasakų taku“

Pasaka – seniausias pedagogikos metodas, nuo senų senovės perduodamos iš lūpų į lūpas. Žavimės, klausome, skaitome pasakas ir šį jausmą pažįstame nuo vaikystės. Nėra geresnio būdo sužinoti apie gyvenimą, likimą, gėrio ir blogio priešpriešą. Kiekvienas iš mūsų vaikystėje mylėjome šį stebuklingą pasaulį! Juk vaikystėje svarbiausia – pasaka.

Kovo 21 dieną Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai ir mokytojai iškilmingai paminėjo reikšmingą  įvykį – Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos  100-ąsias metines. Septintą  kartą organizuotame šventiniame koncerte „Vaikystė pasakų taku“ susirinkusius žiūrovus Žvejų kultūros rūmų salėje džiugino vaikų  žaismingas juokas, grakštūs šokio žingsniai, skambios dainos. Sužavėti žiūrovai gausiais aplodismentais palydėjo mažuosius atlikėjus, mokytojus ir organizatorius padėkos žodžiais:

„Be galo džiaugiamės Klaipėdos miesto ikimokyklinių įstaigų organizuota ir miestui dovanota švente. Smagu buvo matyti ir būti kartu su mažųjų artistų artimaisiais, jų šeimomis. Patyrėme pasididžiavimo jausmą matant savo atžalas didžiojoje scenoje. Akis džiugino nuotaikingi mažųjų kostiumai, spalvingos dekoracijos, pasakiškai atrodančioje aplinkoje skambėjo nuostabūs vaikų balsai. Pasibaigus koncertui, dar kurį laiką niūniavome dainas apie pelytę, trobelę ir nuotaikingą raganaitę. Koncertas sujungė ne tik darželius, bet ir šeimas, buvo džiugu salėje matyti ne tik vaikų tėvelius, bet ir brolius, seses, močiutes ir senelius“ (ugdytinės Vaivos mamos komentaras).

 10   2  1 3  4 5  6  7