Akimirkos iš vaiko dienos šventės

Akimirkos iš vaiko dienos šventės

Gegužės 17 d. minėdami vaiko dieną, ,,Boružiukų“ grupės vaikai su tėveliais ir mokytojomis  lankėsi šeimos laisvalaikio centre ,,Pojūčių pasaulis“. Šiame centre su multisensorine aplinka vaikai smagiai tyrinėjo penkis svarbiausius žmogaus pojūčius: regą, klausą. lytėjimą, uoslę ir skonį. Kartu su tėveliais džiaugėsi šviesos žaismu, klausėsi ir bandė spėti lietaus bei jūros skleidžiamą garsą, užuosti rožių žiedų skleidžiamą kvapą, atlikti eksperimentą su spalvomis ir tamsa. Daug smagių emocijų vaikams suteikė žaidimų gausa, ypač, kai tėveliai aktyviai dalyvavo kartu, padėdami vaikams ugdytis atsakomybės, kūrybiškumo, pasitikėjimo savimi jausmus.

Užsiėmimo pabaigoje dalyviai vaišinosi arbata su sausainiais ir ledais, kuriais visus vaikus pavaišino Odetos tėtis. Todėl renginys tapo dar smagesnis.

žviesos-tamsos kamb. eksperimntas su dažais švieso-tamsos kamb.2 kamuolių baseinas (1)  vaikų ratelis  eksperimentuojame