Ant muzikos sparnų…

Ant muzikos sparnų…

2024 m. vasario 28 d. įstaigos ugdytinius ir pedagogus į muzikos salę sukvietė   Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos ir Klaipėdos Eduardo Balsio gimnazijos mokiniai ir mokytojai, surengę puikų jungtinį koncertą „Ant muzikos sparnų“. Šiuo koncertu pradėtas įgyvendinti  bendras meninis edukacinis projektas „Pavasario puokštė mažiesiems“, kurio tikslas – aktyviai bendradarbiauti su socialiniais partneriais bei organizuoti įvairias kryptingas menines veiklas ugdymo įstaigose, siekiant ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų menines kompetencijas ir tautiškumą. Atlikėjai – pradinių klasių ir vyresni mokiniai dainavo, grojo pianinu, kanklėmis, smuikais, o mokytoja Nijolė Ovsiukovienė papasakojo nuostabią istoriją apie muzikos karalystę.    Dėkojame jauniesiems muzikantas, jų mokytojams už  mielą koncertą ir džiaugiamės atlikėjų tarpe matydami buvusius ugdytinius. Džiugu, kad projektas telkia įstaigos bendruomenę bei plėtoja institucinius ryšius ir partnerystę. 

1 (10)  2 (13) 3 (10) 4 (13) 5 (12) IMG_3270 IMG_3271 IMG_3286  IMG_3288 IMG_3291  IMG_3297