„Čia – mano namai“

„Čia – mano namai“

                                                                           

Kur aukštos kalvos, tankios girios, sraunios upės, ežerai, ramia vaga bėgo mūsų prosenelių gyvenimai, puoselėjantys senas senas tradicijas…

  Tokiais žodžiais kovo 26 d. 17.00 val. Žvejų rūmų scenoje prasidėjo Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų šventinis koncertas „Čia – mano namai“, skirtas paminėti labai reikšmingą įvykį – Lietuvos dainų šventės 100 metų sukaktį. IV dalių renginyje „Čia – mano namai“  scenoje pasirodė daugiau kaip 400  vaikučių, iš 42-jų  ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Žiūrovai „apsilankė“  Malūnėnų, Puodžiūnų, Kriaučiūnų, Žuvininkų kaimuose, kur skambant dainoms, pinant šokių „pynę“ susipažino su kaimo amatininkų gyvenimu.  Šiame koncerte „Malūnėnų“ kaimą pristatė ir  mūsų įstaigos „Pelėdžiukų“ priešmokyklinės grupės (5-6-7 m.) ugdytiniai. Vaikai su dideliu džiaugsmu, pasipuošę  pasirodė didelėje Žvejų rūmų scenoje,  su didžiuliu malonumu šoko, dainavo prie malūno,  puikiai atliko savo vaidmenis,  džiaugėsi žiūrovų gausa ir pelnytais aplodismentais. „Tai pati geriausia mano diena!“ taip pakomentavo Nojus K. (6 m.)

     Džiaugiamės ir mes, kad tradicijas, papročius, mūsų senolių patirtį galime perduoti ir šiandien, bei tikimės, kad šios vertybės išliks dar ilgai būsimoms kartoms. 

1 dalis1 1 dalis 2 (1) 1 dalis 3 1 (11) 2 (14) 5 (13) 5 (13)6 (11) 7 (9) 8 (12) padėka (1)