Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2024“ Klaipėdos miesto A grupės dalyvių atranka

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2024“ Klaipėdos miesto A grupės dalyvių atranka

Sausio 10 d. Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“ vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2024“ Klaipėdos miesto A grupės (3-4-5-6 m. amžiaus) dalyvių atranka. Atrankoje pasirodė 49 dainininkai iš Klaipėdos lopšelių darželių: „Vyturėlis“, „Volungėlė“, „Dobiliukas“, „Papartėlis“, „Pagrandukas“, „Giliukas“, „Čiauškutė“, RUC, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro  dainos studijos „Keberiokšt“, Mažojo Klaipėdos licėjaus.

Džiugu, kad 2024 m.  sukanka 50 metų, kai rengiamas šis muzikinis vaikų konkursas,  puoselėjantis dainavimo kultūrą, bei skatinantis gabių vaikų meninę saviraišką. 

 1 (9)  2 (11)   3 (9)  4 (12) 2 (11)