Patikrinkite vaikų sveikatą kuo anksčiau!

Patikrinkite vaikų sveikatą kuo anksčiau!

Ką reikia žinoti apie Mokinio sveikatos pažymėjimą?

  • Profilaktinė vaikų ir pilnamečių mokinių sveikatos patikra atliekama NEMOKAMAI.
    Aktualu vaikams iki 18 metų amžiaus ir pilnamečiams mokiniams. Mokinio sveikatos pažymėjimas galioja vienerius metus nuo jo užpildymo datos. Naujas pažymėjimas gali būti išduotas dar nebaigus galioti ankstesniam pažymėjimui.
  • Gydytojai įvertina vaiko psichomotorinę raidą (iki 4 metų), regėjimą, klausą, atramos judamąjį aparatą psichikos sveikatos būklę, mitybos ir higienos įgūdžius, burnos sveikatą, pamatuoja ūgį, svorį, arterinį kraujo spaudimą, atlieka kitus reikalingus tyrimus.
  •  Vaiką iki 16 metų turi lydėti vienas iš tėvų arba atstovų.
  • Pažymėjimas ugdymo įstaigoms matomas elektroniniu formatu. Pažymėjime nurodoma, ar mokinys gali dalyvauti ugdymo veikloje be apribojimų, ar reikalingos specialios rekomendacijos ir pirmosios pagalbos priemonės.  PLAKATAS