„RYTO RATAS SU ETNOMOTYVAIS“

„RYTO RATAS SU ETNOMOTYVAIS“

 Balandžio 17 d. „Žirniukų“, „Brukniukų“, „Zuikučių“, „Boružiukų“, „Obuoliukų“ grupių vaikai dalyvavo edukacijoje „Ryto ratas su etnomotyvais“. Edukacijoje ugdytiniai susipažino, išgirdo įvairių liaudies instrumentų: molinukų skudučių, lumzdelių, tarškynės, skrabalų, autentiškų kanklių skambesį. Kartu su LMTA Klaipėdos fakulteto muzikos ir edukologijos studente Žemyna Kirtiklyte vaikai mėgdžiojo paukščių balsus, ieškojo instrumentų skleidžiamų garsų skirtumų, muzikavo barškučiais ir pagaliukais. Edukacijoje vaikai turėjo galimybę ne tik ugdyti muzikinę klausą, pojūčius, bet praturtino žinias, maloniai pabendravo, nuoširdžiai džiaugėsi ir teigiamomis  emocijomis pradėjo dieną.  

16 (1)  15 (1)  11 (8)  10 (11)  9 (12)  6 (14) 4 (16) 2 (17) 1 (13)