„Švyturys kviečia draugystei“

„Švyturys kviečia draugystei“

Šiandien „Obuoliukų“ ir „Brukniukų“ grupių vaikai turėjo nuostabią išvyką prie jūros, kurioje dalyvavo renginyje „Švyturys kviečia draugystei“. Šis renginys skirtas paminėti 140-ąsias Baltojo švyturio metines.

Kelionė buvo nepaprasta! Vaikai turėjo įvykdyti užduotį – iš gamtinių medžiagų sukonstruoti švyturį. Pasidalinome į grupes ir kibome į darbą. Vieni rinko medžio šakas, kiti dairėsi akmenų, treti konstravo švyturį.

Po aktyvios veiklos vaikai mėgavosi skaniais užkandžiais, smagiai leido laiką prie jūros. Visi grįžo namo su šypsenomis ir daugybe gerų emocijų. Tai buvo puiki proga susipažinti su naujais draugais, dalintis įspūdžiais ir ugdyti bendradarbiavimo įgūdžius.

  • IMG_4287
  • IMG_4290
  • IMG_4292
  • IMG_4293
  • IMG_4295
  • IMG_4305