Bitučių grupė

,,BITUTĖS“   (6 m. -7 m.) 

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Žana Tarozienė, mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija.
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Montvydienė,  vyr. mokytojo kvalifikacinė kategorija.
Auklėtojo (mokytojo) padėjėja  Janina Mončienė.

Informacija ruošiama.

„BITUČIŲ“ GRUPĖS DIENOS REŽIMAS

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis
7.30-8.00 val. laikas, skirtas vaikams atvesti į grupę;
UGDOMOSIOS VEIKLOS LAIKAS:
8.00-8.10 val. ryto mankšta;
8.10-9.00 val. individuali veikla;
9.00-9.15 val. pusryčiai;
9.15-9.30 val. organizuota „Ryto rato“ veikla;
9.30-10.30 val. pasirenkama individuali arba veikla grupelėmis;
10.30-10.40 val. priešpiečiai (ES programa);
10.40-12.00 val. žaidimai, stebėjimai, veikla lauke;
12.00-12.40 val. veikla muzikos salėje;
12.40-13.00 val. pietūs;
13.00-15.00 val. pietų poilsis;
15.00-16.00 val. pasirenkama individuali arba veikla grupelėmis;
16.00-16.15 val. vakarienė;
16.15-17.00 val. veikla grupėje, lauke;
17.00-18.00 val. laikas, skirtas vaikams pasiimti po ugdomosios veiklos pabaigos
7.30-8.00 val. laikas, skirtas vaikams atvesti į grupę;
UGDOMOSIOS VEIKLOS LAIKAS:
8.00-8.10 val. ryto mankšta;
8.10-9.00 val. individuali veikla;
9.00-9.15 val. pusryčiai;
9.15-9.30 val. organizuota „Ryto rato“ veikla;
9.30-10.30 val. pasirenkama individuali arba veikla grupelėmis;
10.30-10.45 val. priešpiečiai (ES programa);
10.45-12.30 val. žaidimai, stebėjimai, veikla lauke;
12.30-13.00 val. pietūs;
13.00-15.00 val. pietų poilsis;
15.00-16.00 val. pasirenkama individuali arba veikla grupelėmis;
16.00-16.15 val. vakarienė;
16.15-17.00 val. veikla grupėje, lauke;
17.00-18.00 val. laikas, skirtas vaikams pasiimti po ugdomosios veiklos pabaigos
7.30-8.00 val. laikas, skirtas vaikams atvesti į grupę;
UGDOMOSIOS VEIKLOS LAIKAS:
8.00-8.10 val. ryto mankšta;
8.10-9.00 val. individuali veikla;
9.00-9.15 val. pusryčiai;
9.15-9.30 val. organizuota „Ryto rato“ veikla;
9.30-10.40 val. pasirenkama individuali arba veikla grupelėmis;
10.40-10.55 val. priešpiečiai (ES programa);
10.55-11.25 val. veikla sporto salėje;
11.25-12.30 val. žaidimai, stebėjimai, veikla
12.30-13.00 val. pietūs;
13.00-15.00 val. pietų poilsis;
15.00-16.00 val. pasirenkama individuali arba veikla grupelėmis;
16.00-16.15 val. vakarienė;
16.15-17.00 val. veikla grupėje, lauke;
17.00-18.00 val. laikas, skirtas vaikams pasiimti po ugdomosios veiklos pabaigos
Ketvirtadienis Penktadienis  
7.30-8.00 val. laikas, skirtas vaikams atvesti į grupę;
UGDOMOSIOS VEIKLOS LAIKAS:
8.00-8.10 val. ryto mankšta;
8.10-9.00 val. individuali veikla;
9.00-9.10 val. pusryčiai;
9.10-9.40 val. organizuota „Ryto rato“ veikla, veikla muzikos salėje;
9.40-10.30 val. pasirenkama individuali arba veikla grupelėmis;
10.30-10.40 val. priešpiečiai (ES programa);
10.40-12.30 val. žaidimai, stebėjimai, veikla lauke;
12.30-13.00 val. pietūs;
13.00-15.00 val. pietų poilsis;
15.00-16.00 val. pasirenkama individuali arba veikla grupelėmis;
16.00-16.15 val. vakarienė;
16.15-17.00 val. veikla grupėje, lauke;
17.00-18.00 val. laikas, skirtas vaikams pasiimti po ugdomosios veiklos pabaigos
7.30-8.00 val. laikas, skirtas vaikams atvesti į grupę;
UGDOMOSIOS VEIKLOS LAIKAS:
8.00-8.10 val. ryto mankšta;
8.10-9.00 val. individuali veikla;
9.00-9.15 val. pusryčiai;
9.15-9.45 val. organizuota „Ryto rato“ veikla, veikla sporto salėje;
9.45-10.20 val. pasirenkama individuali arba veikla grupelėmis;
10.20-10.30 val. priešpiečiai (ES programa);
10.30-12.30 val. žaidimai, stebėjimai, veikla lauke;
12.30-13.00 val. pietūs;
13.00-15.00 val. pietų poilsis;
15.00-16.00 val. pasirenkama individuali arba veikla grupelėmis;
16.00-16.15 val. vakarienė;
16.15-17.00 val. veikla grupėje, lauke;
17.00-18.00 val. laikas, skirtas vaikams pasiimti po ugdomosios veiklos pabaigos