Zuikučių grupė

„ZUIKUČIAI“   (3 m.-4 m.)

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Danutė Mickevičienė, vyr. mokytojo kvalifikacinė kategorija.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilma Rastokienė, mokytojo kvalifikacinė kategorija.
Auklėtojo (mokytojo) padėjėja Vilma Jasinskienė.

Informacija ruošiama.

„ZUIKUČIŲ“ GRUPĖS DIENOS REŽIMAS

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis
7.30-8.00 val. laikas, skirtas vaikams atvesti į
grupę;
UGDOMOSIOS VEIKLOS LAIKAS:
8.00-8.10 val. ryto mankšta;
8.10-8.40 val. individuali veikla;
8.40-9.00 val. pusryčiai;
9.00-9.30 val. organizuota „Ryto rato“ veikla;
9.30-9.50 val. veikla sporto salėje;
9.50-10.30 val. pasirenkama individuali arba veikla
grupelėmis;
10.30-10.55 val. priešpiečiai (ES programa);
10.55-12.10 val. žaidimai, stebėjimai, veikla lauke;
12.10-13.00 val. pietūs;
13.00-15.00 val. pietų poilsis;
15.00-15.40 val.pasirenkama individuali arba veikla grupėmis;
15.40-16.00 val. vakarienė;
16.00-17.00 val. veikla grupėje, lauke;
17.00-18.00 val. laikas, skirtas vaikams pasiimti
po ugdomosios veiklos pabaigos
7.30-8.00 val. laikas, skirtas vaikams atvesti į
grupę;
UGDOMOSIOS VEIKLOS LAIKAS:
8.00-8.10 val. ryto mankšta;
8.10-8.40 val. individuali veikla;
8.40-9.00 val. pusryčiai;
9.00-9.40 val. organizuota „Ryto rato“ veikla;
9.40-10.00 val. veikla muzikos salėje;
10.00-10.30 val. pasirenkama individuali arba veikla
pasirenkama individuali arba veikla grupelėmis;
10.30-10.55 val. priešpiečiai (ES programa);
10.55-12.10 val. žaidimai, stebėjimai, veikla lauke;
12.10-13.00 val. pietūs;
13.00-15.00 val. pietų poilsis;
15.00-15.40 val.pasirenkama individuali arba veikla grupėmis;
15.40-16.00 val. vakarienė;
16.00-17.00 val. veikla grupėje, lauke;
17.00-18.00 val. laikas, skirtas vaikams pasiimti
po ugdomosios veiklos pabaigos
7.30-8.00 val. laikas, skirtas vaikams atvesti į
grupę;
UGDOMOSIOS VEIKLOS LAIKAS:
8.00-8.10 val. ryto mankšta;
8.10-8.40 val. individuali veikla;
8.40-9.00 val. pusryčiai;
9.00-10.05 val. organizuota „Ryto rato“ veikla,
pasirenkama individuali arba veikla grupelėmis;
10.05-10.25 val. veikla sporto salėje;
10.25-10.55 val. priešpiečiai (ES programa);
10.55-12.10 val. žaidimai, stebėjimai, veikla lauke;
12.10-13.00 val. pietūs;
13.00-15.00 val. pietų poilsis;
15.00-15.40 val.pasirenkama individuali arba veikla grupėmis;
15.40-16.00 val. vakarienė;
16.00-17.00 val. veikla grupėje, lauke;
17.00-18.00 val. laikas, skirtas vaikams pasiimti
po ugdomosios veiklos pabaigos
Ketvirtadienis Penktadienis  
7.30-8.00 val. laikas, skirtas vaikams atvesti į grupę;
UGDOMOSIOS VEIKLOS LAIKAS:
8.00-8.10 val. ryto mankšta;
8.10-8.40 val. individuali veikla;
8.40-9.00 val. pusryčiai;
9.00-9.30 val. organizuota „Ryto rato“ veikla;
9.30-10.30 val. pasirenkama individuali arba veikla grupelėmis
10.30-10.55 val. priešpiečiai (ES programa);
10.55-12.10 val. žaidimai, stebėjimai, veikla lauke;
12.10-13.00 val. pietūs;
13.00-15.00 val. pietų poilsis;
15.00-15.40 val. pasirenkama individuali arba veikla grupelėmis;
15.40-16.00 val. vakarienė;
16.00-17.00 val. veikla grupėje, lauke;
17.00-18.00 val. laikas, skirtas vaikams pasiimti po ugdomosios veiklos
7.30-8.00 val. laikas, skirtas vaikams atvesti į grupę;
UGDOMOSIOS VEIKLOS LAIKAS:
8.00-8.10 val. ryto mankšta;
8.10-8.40 val. individuali veikla;
8.40-9.00 val. pusryčiai;
9.00-9.40 val. organizuota „Ryto rato“ veikla;
9.40-10.00 val. veikla muzikos salėje;
10.00-10.30 val. pasirenkama individuali arba veikla grupelėmis;
10.30-10.55 val. priešpiečiai (ES programa);
10.55-12.10 val. žaidimai, stebėjimai, veikla lauke;
12.10-13.00 val. pietūs;
13.00-15.00 val. pietų poilsis;
15.00-15.40 val. pasirenkama individuali arba veikla grupelėmis;
15.40-16.00 val. vakarienė;
16.00-17.00 val. veikla grupėje, lauke;
17.00-18.00 val. laikas, skirtas vaikams pasiimti po ugdomosios veiklos